622GG.HU

''Én ott lakom, ahová Te nyaralni jársz!''

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése
Címlap Kapcsolat (Boglár; Fonyód)

Kapcsolat (Boglár; Fonyód)

E-mail Nyomtatás PDF

Parancsnok:

Visnyei Tibor

mobil: +36-70-678-14-56
Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.

Alapítvány:

Gaal Gaston Gyermek- és Ifjúsági Közhasznú Alapítvány

Pauer Sándor (kuratóriumi elnök)
8630 Balatonboglár, Fonyódi u. 29.
tel/fax: +36-20- 942-1790 
adóazonosító: 18776333-1-14
bankszámlaszám: 11743064-20027447
nyilvántartási szám: PK60.164/2002/3.sz

Alapítványunk kódja a balatonboglári Tesco üzletben számlakérés esetén: 546 (önkiszolgáló pénztáraknál is használható!) 

Minden jótékonykodást az alapítványi címre kérünk!

A csapat egyetlen eszközét sem adjuk kölcsönbe és bérbe!

Fonyód - foglalkozások szombatonkén 10-kor a Múzeumban:

A Zichy Béla raj honlapja 

Péter Sára st.
tel: +36-20-533-88-42 
Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.   
8630 Fonyód, Bartók B. 10.

Kérjük a fonyódi érdeklődőket, náluk jelentkezzenek elsősorban e-mailben.

 - fonyódi rajunk Fonyód város honlapján -


Bemutatkozás


            Alapítványunk a városunk fiataljainak testi-lelki egészségének megőrzéséhez és erősítéséhez kíván programokkal hozzájárulni. Központi helyet foglal el tevékenységünkben a legális (nikotin, alkohol) és illegális (kábítószerek) drogok káros hatásaitól megóvjuk gyermekeinket. Az eredményes megelőző munka-prevenció alfája és omegája az ezek „megkóstolásának” megakadályozása. Ezt, pedig a szabadidő hasznos és felügyelet melletti eltöltésével tudjuk hatékonyan biztosítani a heti, havi rendszerességű programjainkon keresztül, valamint a nyári szünetben megrendezésre kerülő sátras, erdei táborozásunkkal. Minden összejövetelünk alkalmával felhívjuk a résztvevők figyelmét, rövidebb- hosszabb ismertető, demonstráció, bemutató segítségével a drogok okozta leépülés veszélyeire, az egyénre, a családra, a környezetre és a nemzetünkre kifejtendő bomlasztó hatásaira.
Alapítványunk a programok finanszírozásán kívül nagy gondot fordít a tagok és a vezetők utánpótlására és nevelésére.

Alapítványunk nem csak helyben megrendezésre kerülő programokat támogat, hanem kifejezetten előnyösnek tartjuk cserkészeink vidéki megjelenését a részvételüket a különböző programokon itthon és külföldön. Az alapítványt 4 fős kuratórium irányítja. Elnöke , Pauer Sándor, titkára, Visnyei Tibor, további tagok: Csobor Tünde, Dobai Zoltán, 

Mivel, az alapítvány fő tevékenységi köre a cserkészcsapat célkitűzéseinek anyagi bázisának biztosítása, ezért annak korcsoportja és létszáma a meghatározó. 

 

Az oldal karbantartója:

Szekeres László
Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.
Ha hibás linket, nem létező képet, szöveget talál az oldalon, kérjük jelezze a karbantartó email címén a hiba pontos leírásával, hogy javíthassuk. A levél tárgyában tüntesse fel: [622 portal] . Köszönjük a csapat nevében is!

 

A 622gg.hu | portál a Joomla! nyílt forráskódú CMS rendszerét használja.

Fenntartó

Római Katolikus Egyházközség

Várnai László, esperes-plébános
8630 Balatonboglár, Árpád u. 4.
tel: +36-85-450-256
adóazonosító: 19977815-1-14
bankszámlaszám: 11743064-20006448
nyilnántartási szám: PK60.142/1995/2-12.sz.
Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.